Veľkonočná šunka

V období pred Veľkou nocou, kresťanskými sviatkami, sa oveľa viac píšu články s receptami na všelijaké dobroty. Zaujímavý zvyk, oslavovať napchávaním sa, čo poviete? A jedným z tradičných jedál je aj šunka. Pripravovaná na rôzne spôsoby.

Nie každý vie fotografovať potraviny, takže ilustračná fotografia šunky sa hodí každému autorovi takéhoto veľkonočného článku. Jednu z fotografií k bezplatnému použitiu pomocou rámca napríklad na vašom blogu vám teraz prinášame.Na fotografiách vyzerajú všetky šunky dobre, ale na tanieri by ste si mali dávať pozor, čo vlastne jete. Vlastne ešte v obchode pri nákupe si pozorne prečítajte štítok s obsahom, aby ste si skutočne kupovali mäso a nie vodu a nasiaknutú v chemikáliách. Lebo keď takú vodnatú šunku kúpite a uvaríte, nájdete v hrnci iba scvrknutú kôpku mäsa plávajúcu v chemickom koktaile.

No ale ak si pozorne a dobre vyberiete, môže aj tá vaša šunka vyzerať tak dobre, ako tá na ilustračnom obrázku a skutočne si na nej dobre a zdravo pochutíte. Tak veselú Veľkú noc!

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.